Atidumas detalėms. Kokybė ir estetika

Pramoninė industrija negali atkartoti to, ką gaminame mes. „Arredo deko“ gaminių unikalumą sukuria komandos įgūdžiai ir kruopštus rankų darbas. Kiekviena detalė – medžiagų spalvos, tekstūros, raštai, – parenkama su meile ir rūpesčiu, galvojant apie žmones, kurie tarp jų gyvens. Todėl galutinis produktas tampa įkvepiančia interjero ir namų dalimi, nepavaldžia laikui ar kintančioms tendencijoms.

Natūralios medžiagos suteikia galimybę eksperimentuoti ir atrasti

Patirtis ir technologijos – užtikrina aukščiausią kokybę. Darbas su aistra – užtikrina originalumą

Projektavimas

Pirmasis baldo kūrimo etapas, kurio metu dizaineris išsiaiškina kliento norus ir drauge pradedama kurti projekto vizija. Vyksta techninis bei kūrybinis darbas: matavimai, medžiagų ir spalvų parinkimas, vizualizacijų kūrimas. Klientas supažindinamas su vizualizacija, aptariami būsimo kūrinio elementai ir jausmas, kurį turi atnešti baldas.

Bandymai ir pavyzdžiai

Kuriant unikalius projektus visuomet atliekame bandymus ir atidžiai tyrinėjame medžiagų pavyzdžius. Dirbant su natūraliomis medžiagomis kas kartą įdomu atrasti netikėtus derinius.

Faneravimas

Kruopšiai atrenkame aukščiausios kokybės faneruotes ir atidžiai susiuvame jas rankomis. Patirtis ir rankų darbas sukuria kokybišką ir akį džiuginantį rezultatą.

Apdirbimas

Natūralių medžiagų apdirbimas reikalauja aukšto profesionalumo ir kruopštumo. Turime platų technologijų ir priemonių arsenalą, kurie padeda įgyvendinti unikalias idėjas.

Apdaila

Apdailos proceso metu baldas pradeda įgauti tikrąjį savo pavidalą. Vizualizacija žingsnis po žingsnio tampa realybe. Medžiagos įgauna reikiamas spalvas, formas ir tekstūras.

Surinkimas

Kruopštus paskutinis prisilietimas, kad būtų užtikrinta aukščiausia produkto kokybė. Apžiūrime ir sutikriname detales, paruošiame jas montavimui, saugiai supakuojame kelionei į naujus namus.